Acun Ilıcalı Netflix’e Rakip Olacak

 Acun Ilıcalı Netflix’e Rakip Olacak
Okunuyor Acun Ilıcalı Netflix’e Rakip Olacak
83 / 100

Acun Ilıcalı, yerli platform için adımları attı. Dünya Gazatesinin iddiasına göre Acun Ilıcalı, Netflix’e rakip olmaya hazırlanan yerli platform kuracak. Bunun ile birlikte Acun Ilıcalı Netflix’e Rakip Olacak

Büyük İddia: Kuracağı yerli platform ile birlikte Acun Ilıcalı Netflix’e rakip olacak.

Acun Ilıcalı, Netflix’e Türkiye’de rakip olmak için yerli platform kuracak. Ilıcalı’nın resmi makamlara başvurular yaparak süreci hızlı bir şekilde başladığı iddia edildi.

Esnek Reklam Alanı
 

Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcıya sahip dizi ve film platformu Netflix, uzun süredir Türkiye sahalarında hizmet veriyor. BuluTV ve puhutv başta olmak üzere Turkcell, Vodefone ve Türk Telekom’un destek verdiği birçok dijital platform var. Bazıları belirli bir kitleye ulaşmış iken bazıları ise çok yaygın kullanılmıyor. Ülkemizin önemli bir TV yapımcılarından biri olan TV8 kanalının sahibi Acun ILICALI, iddialara göre yerli dijital içerik platformu kuruyor.

Dünya Gazetesi’nden Kerem Ülker’in haberine göre Acun, Kültür ve Turizm bakanlığı başta olmak üzere gerekli bakanlıklara resmi başvurusunu yaptı. Resmi makamlardan gelecek onayın ardından çalışmalara hızlanması bekleniyor. Bunlar birer iddia, kesinliği bulunmasa da bu büyük iddia gerçeği yansıtabilir.

Exatlon Challange Netflix’te yayınlanmıştı:

Bildiğiniz üzere Acun, aylar önce yepyeni ve ilginç bir program ile karşımıza çıkmıştı. Netflix ile uzun süren anlaşma sonrasında Exatlon Challenge programı Netflix’te yayımlanmıştı. ILICALI, önceki konuşmalarında ilginç bir platformda yayımlanacak demişti lakin Netflix’te yayına sürmüştü. Belki de iddialar doğrultusunda önceden düşündüğü bir içerik platformu vardı ve bu platformda tüm projelerini paylaşacaktı.

Bunu net olarak söylemek mümkün olmasa da belli iddialar ortaya atılıyor. Bu iddiaların gerçekliği belli olmaz iken ACUN’dan şu ana kadar bir açıklama gelmedi.

Haberimizin burada sonuna geldik. Dilediğin taktirde buraya tıklayarak ana sayfaya hızlı bir şekilde dönebilirsiniz. Kendinize çok iyi bakın; hoş, esen ve sağlıcakla kalın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın