Atiye’nin İkinci Sezon Tarihi Açıklandı

 Atiye’nin İkinci Sezon Tarihi Açıklandı
Okunuyor Atiye’nin İkinci Sezon Tarihi Açıklandı
86 / 100

Netflix, bugün abonelerine paylaştığı bir duyuru videosuyla Atiye’nin ikinci sezonun yayınlanma tarihini duyurdu. Duyuruya göre Atiye’nin ikinci sezonu, 10 Eylül tarihi ile birlikte Netflix abonelerinin beğenisine sunulması bekleniyor.

9 Temmuz tarihi ile birlikte 4. ve final sezonu yayınlanan Hakan: Muhafız dizisinden sonra Netflix’in Türkiye’deki ikinci orijinal yapımı olan Atiye, ilk sezonu başlar başlamaz yerli yabancı çoğu kişinin beğenisini kazanmış ve büyük bir kitle oluşturmuştu. Geçtiğimiz yılın son günlerinde ise ilk sezonu ile Netflix abonelerine sunulan Atiye’nin ikinci sezon yayın tarihi de bugün belli oldu.

Esnek Reklam Alanı
 

Atiye’nin ikinci sezon tarihi açıklandı, işte o tarih!

Netflix Türkiye‘nin Youtube kanalında yeni bir video paylaşması ile birlikte Atiye’nin ikinci sezon yayın tarihini 10 Eylül olarak açıkladı. Netflix, tanıtım videosunda bulunan açıklamasında ise, “Bildiğin her şeyin ötesinde başka gerçekler var. #Atiye, ikinci sezonuyla 10 Eylül’de sadece Netflix’te.” ifadelerini kullandı.

Atiye'nin İkinci Sezon Tarihi Açıklandı
Atiye’nin İkinci Sezon Tarihi Açıklandı

Netflix’in yayınladığı Atiye dizisinde Beren Saat, Melisa Şenolsun, Metin Akdülger, Mehmet Günsür, Tim Seyfi, Meral Çetinkaya gibi birçok ünlü oyuncu yer alıyor. Atiye’nin hikayesi, bu şeklin Göbeklitepe’de binlerce yıllık kalıntılarda bulunmasıyla başlıyor ve bu hikaye Netflix’de devam ediyor.

Netflix, Atiye’nin 2. sezon yayın tarihini duyurduğu videonun açıklamasında dizinin hikayesini, “Farklı bir dünyayla karşı karşıya olan Atiye, kaderinde yazılı olanları gerçekleştirmek için zamanla yarışırken Serdar’ın arkasındaki gizemli örgüt, geleceği tehdit eder.” şeklinde açıklıyor. Bir Netflix aboneliğiniz bulunuyor ise, Atiye’nin ikinci sezonunu kolay bir şekilde izleyebilirsiniz.

Atiye ikinci sezon yayın tarihi duyuru videosu

Atiye’nin İkinci Sezon Tarihi Açıklandı

İçeriğimizin burada sonuna geldik. Buraya tıklayarak ana sayfamıza hızlı bir şekilde geri dönebilirsiniz. Kendinize çok iyi bakın; hoş, esen ve sağlıcakla kalın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın