Borderlands 3 Oyunu 5 Gün Boyunca Ücretsiz Olacak

 Borderlands 3 Oyunu 5 Gün Boyunca Ücretsiz Olacak
Okunuyor Borderlands 3 Oyunu 5 Gün Boyunca Ücretsiz Olacak

Herkese kucak dolusu sevgiler! 2K Games’in geçen aylarda piyasaya sürdüğü Borderlands 3 oyunu Steam’de ücretsiz bir şekilde erişebilir oldu. Borderlands 3 oyununu 5 gün boyunca iyi deneyimledikten sonra istediğiniz taktirde yüzde 50 indirim kampanyasından yararlanarak satın alabilirsiniz. Borderlands 3 Oyunu 5 Gün Boyunca Ücretsiz Oynanacak!

Gearbox firması tarafından geliştirilmekte olan ve 2K Games tarafından piyasaya sürülen Borderlands 3, şu andan itibaren ücretsiz olarak oynanabilecek. 5 gün sürmesi, 12 Ağustos tarihinde sona ermesi kötü olsa da %50 indirim ile birlikte oyunu satın alma imkanlarına da sahip olacaklar. Bu sayede arkadaşınız oyuna başka bir platformdan satın almış veya kayıt olmuş olsa da birlikte oynayabilirsiniz. Ek olarak hem Steam hem de Epic Games sürümleri, korsana karşı Denuvo koruması altında.

Esnek Reklam Alanı
 

Borderlands 3 Oyunu 5 Gün Boyunca Ücretsiz Oynanacak

Bu haftadan itibaren Borderlands 3 açıklaması yapan Take-Two, Borderlands satışlarının 10 milyonu geçtiğini açıkladı. 10 milyon barajını aşmış olan Borderlands 3, Borderlans 2’nin tüm zamanlardaki oyuncu rekorunu ikiye katladı.

Steam platformunda anlık olarak 309 TL fiyatında satışı uygulanan Borderlans 3, deneyimleyen herkese yüzde 50’lik indirim uygulayacak. Oyunu bu süreçte deneyimleyip olumlu görüşlere sahipseniz 20 Ağustos tarihine kadar 154,50 TL’ye satın alma imkanına sahip olacaksınız.13 Mart 2020 tarihinde Steam platformunda piyasaya sürülen bu oyun birçok incelemelerden olumlu yanıt, oyuncuların da kalbini kazandı.

Borderlands 3’ü 5 gün boyunca nasıl ücretsiz oynarım?

  • Borderlands 3 oyununu 5 gün boyunca ücretsiz oynamanız için yapmanız gerekenler çok basit. Şimdi buraya tıklayarak oyunun Steam sitesine ulaşalım. 
  • Bu adımı da geçtikten sonra sayfanın alt kısmında yer alan “Borderlands 3 Oynayın” kısmında “Oyunu Oyna” butonuna tıklayın.

Burada çıkan pencerede bulunan adımları uygulayın. Bu adımları uyguladıktan sonra Borderlands 3’ü bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Steam’in oyun için 81,35 GB’lık boş alana ihtiyacı var, unutmayalım.

İçeriğimizin burada sonuna geldik! Buraya tıklayarak ana sayfaya dönebilirsiniz. Sosyal mesafe kurallarına ve maskenizi takmayı unutmamanızı diliyoruz. Kendinize çok iyi bakın; hoş, esen ve sağlıcakla kalın!

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın