Counter Strike Global Offensive 8 Yaşında

 Counter Strike Global Offensive 8 Yaşında
Okunuyor Counter Strike Global Offensive 8 Yaşında
82 / 100

Herkese kucak dolusu sevgiler! Bugün CS:GO seven kişiler için önemli bir gün. Dünyaca ünlü FPS oyunu. Counter Strike Global Offensive 8. Yaşını Kutluyor. Counter Strike Global Offensive 8 yaşında! Sizi pek fazla bekletmeden detaylara geçelim.

Valve’ın uzun soluklu FPS projesi Counter-Strike: Global Offensive 8 yıl boyunca oyunculara keyifli zaman geçirmesine olanak sağlıyor. CS:GO, önceki ay 21 milyondan fazla oyuncuya ev sahipliği yapmıştı.

Esnek Reklam Alanı
 
Counter Strike Global Offensive 8. Yaşını Kutluyor
Counter Strike Global Offensive 8. Yaşını Kutluyor

Counter Strike Global Offensive 8 yaşında, yaşını kutluyor

Counter Strike Global Offensive oyununun bu yıl yıldönümü ile birlikte 8.yaşına girerken önemli bir Tweet bir tweet atılarak güncellemenin haberi verildi. . CS: GO sık sık gelen yeni güncellemeleri ile birlikte popülerliğini korumaya devam ederken Counter Strike, son güncellemeyle daha stabil haline kavuştu.

Counter-Strike bildiğiniz üzere ilk başta Half-Life oyunu ile birlikte piyasaya sürülmüş bir mod idi. Valve, kendi başına bir şöhret kazanmış, gerçekçi savaş mekanikleri sayesinde yeni döneme girerek kendini geliştirdi.

Half-Life’ın yeni versiyonlarında kendine ayrı bir yol çizen oyun en son olarak Counter-Strike: Global Offensive ile yeni bir yola çıkmıştı. Bu oyun ile birlikte tüm dünyada adını duyuran Valve, yakın zamanda ücretsiz hale getirerek tüm oyunculara oyunu açtı.

Oyun platformu Steam üzerinden kolaylıkla hiçbir ücret ödemeden erişilebilen oyunun popülerliği pandemi sürecinde artış gösteriyor. Counter-Strike: Global Offensive geçtiğimiz ay 21 milyon 271 bin kişi tarafından oynanarak güzel bir rekor kırdı. Counter Strike: Global Offensive alanındaki en önemli oyunlardan biri olmaya devam edeceği gözleniyor.

CS:GO yeni güncellemenin özellikleri

17 Ağustos’ta oyunculara sunulan bu güncelleme ile birlikte oyunda gerçekleşen gelişmeler ise bunlar oldu:

  • Oyun sonu ekranında hangi oyuncuların bir grup olarak oyuna girdiği görülecek.
  • Maçlar; ortalama bekleme süreleri ve küresel ölçekli ile değil, bölgesel olarak hesaplanacak.
  • Rcon bağlantıları artık asenkron olarak gerçekleştirilecek.
  • Rcon adresleri, atanmış bir sunucuya bağlıyken değiştirilemeyecek.
  • Yeni eklenen  “rcon_connected_clients_allow” ayarıyla birlikte kullanıcıların atanmış sunuculara bağlanması engellenebilecek.
  • Çeşitli stabilite geliştirmeleri gerçekleştirildi.

CS:GO haberimizin burada sonuna geldik. Buraya tıklayarak ana sayfaya hızlı bir şekilde geri dönebilirsiniz. Kendinize çok iyi bakın; hoş, esen ve sağlıcakla kalın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın