Dirt 5 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

 Dirt 5 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu
Okunuyor Dirt 5 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu
86 / 100

Herkese kucak dolusu sevgiler! Bugün yarış oyuncuları için mükemmel bir gün! Bugün sizlerle birlikte çıkışına 2 ay gibi kısa bir süre kalan Dirt 5 sistem gereksinimleri hakkında konuşacağız. Sizi pek fazla bekletmeden resmi açıklama açıklandığını belirterek içeriğimize giriş yapalım.

Sistem gereksinimlerini göz önüne aldığımızda: Dirt 5, orta durumda bir bilgisayarda minimum (en düşük) ayarlarda kolay bir şekilde oynayabilecek ve oyunun keyfini doyasıya yaşayabileceksiniz. Yarış oyunu seven oyuncuların dört gözle beklediği bu oyun yaklaşık 2 ay sonra piyasaya sürülecek.

Esnek Reklam Alanı
 
Dirt 5 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu
Dirt 5 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Dirt 5 Sistem Gereksinimleri açıklandı, işte sistem gereksinimleri

F1 ve Grid gibi birçok popüler yarış oyununun sahibi ve geliştiricisi olan Codemasters, Dirt serisinin en yeni oyunu olmaya hazırlanan Dirt 5’in sistem gereksinimleri, oyunun Steam satış sayfası aracılığı ile oyunculara duyuruldu. Steam sayfasında bulunan sistem gereksinimlerine göre Dirt 5, yeni bilgisayar istemeksizin orta seviye PC’lerde minimum ayarlarda oynanabilecek ve oyuncuları mutlu edecek. Biraz düşünürsek minimum ayarlardaki performansı ne kadar iyi olur, orası da tartışma konusu.

Dirt 5, yenilenen mekanikleri ve gerçekçi grafikleri ile aksiyon dolu bir yarış deneyimi sunmayı hedefliyor. Oyuncuları ile buluşmak için dört gözle bekleyen Dirt 5’in sistem gereksinimlerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

İçeriğimizin burada sonuna geldik ama üzülme! Buraya tıklayarak Dirt 5’in resmi Steam sayfasına ulaşabilir, buraya tıklayarak ise ana sayfamıza hızlı bir şekilde dönebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın