EA Play ve EA Play Live nedir?

 EA Play ve EA Play Live nedir?
Okunuyor EA Play ve EA Play Live nedir?
85 / 100

Herkese kucak dolusu sevgiler! Electronic Arts, Origin Access ve EA Access isimlerini EA Play çatısı altında birleştirdi. Bugün sizlerle birlikte Ea Play ve Ea Play Live nedir? sorularına cevap arayacağız, hadi başlayalım.

Ea Play ve Ea Play Live nedir?
Ea Play ve Ea Play Live nedir?

Ea Play ve Ea Play Live nedir?

Electronic Arts, Steam’de yeni bir üyelik hizmeti başlatacak. Origin Access ve EA Access isimleri de son bulurken EA Play çatısı altında toplanacaklar. EA, yeni hizmeti 18 Ağustos’ta sunacak. Ayrıca Origin Access Premier, EA Play Pro olarak adlandırılacak.

Esnek Reklam Alanı
 

İki farklı hizmet için abonelik tercih edilmediğinin farkına varan Electronic Arts, tek bir hizmete geçiş yapacak. E3 konferansında EA Play’i sunan Electronic Arts, bundan sonra ‘EA Play Live’ ismiyle konferansta yer alacak. EA’in bu ismi 2020 içerisinde düzenlenen tüm dijital etkinliklerde kullandığını görmüştük. EA’in bu yeni üyelik hizmetinin cep yakmaması, uygun bir fiyattan sunulacağı ve başarılı bir hizmet olacağını belli ediyor.

Origin Access nedir? EA Access Nedir?

Genel olarak aynı hizmetleri kullanıcılara sunan Origin Access ve EA Access, PC ve konsol versiyonlarında farklı isimlere sahipti.

EA Access Steam’e EA Play Steam Olarak Geliyor

EA Access, Steam ile anlaşması ile birlikte yeni bir üyelik sistemini duyurmuştu. Yıllık 65 TL vererek abonelik ücreti alabilecek ve çıkacak olan hizmetin adı EA Play olarak faaliyete gelecek.

Ea Play ve Ea Play Live Nedir, Neler Sunacak?

EA Play, EA Access ve Origin Access servislerinin birleştirilerek oluşturulmuş bir projedir. EA Play, EA oyunları için vazgeçilmez adreslerden biridir. EA oyunlarına sahip olmak isteyenler için kullanışlı ve avantajlı bir platformdur. Ayrıca, en sevdiğiniz EA oyunlarından çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Abonelik ile birçok ödüle, özel denemeye ve indirime sahip olabilirsiniz.

İçeriğimizin burada sonuna geldik ama üzülme! Buraya tıklayarak EA’nın resmi sitesine gidebilir, buraya tıklayarak ise ana sayfamıza geri dönebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın