Elder Scrolls Online Stonethorn’u Tanıttı

 Elder Scrolls Online Stonethorn’u Tanıttı
Okunuyor Elder Scrolls Online Stonethorn’u Tanıttı
86 / 100

Vampirler geliyor, kaçın! Vampir istilasına karşı korunmak, kurtadamlara karşı son terine kadar savaşmak mı istiyorsun? O vakit, The Elder Scrolls Online’ın yeni indirilebilir içerik paketi sizleri bekliyor. Elder Scrolls Online Stonethorn’u Tanıttı

Son dönemin popüler, çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu olan The Elder Scrolls Online, vampir ve kurtadam içerikli yeni bir içerik paketine çok yakın bir zamanda kavuşacak.

Esnek Reklam Alanı
 

Stonethorn içeriği ile birlikte oyuna birçok yeni içerik eklenmesi bekleniyor. Antik dönemlerle nostaji yaşayacağınız Castle Thorn’dan vampirlere kafa tutup yeni toplanabilirler bulacaksınız ve şahane ödüller kazanacaksınız.

Stonethorn 24 Ağustos’ta çıkacak, Elder Scrolls Online Stonethorn’u Tanıttı

Elder Scrolls Online Stonethorn’u Tanıttı

Stonethorn, 24 Ağustos tarihine gün sayarken bu tarihte PC, Mac ve Google Stadia platformları için yayınlanacak. Xbox One ve PlayStation 4 oyuncularını biraz daha beklemesi gerekecek, onlar için de tarih 1 Eylül! Castle Thorn’un gerçek yüzünü ve korkunç gerçeklerini keşfedecek, Stone Garden’daki dehşetleri günyüzüne çıkaracağız.

Eklenmesi beklenen yeni hikayeler ile birlikte bir yıldır devam eden The Dark Heart of Skyrim hikayesine de devam edeceğiz. Antik zamanlardan kalma kalenin karanlık efendisini alaşağı etmeye çalışacağız. Seneler süren bu yalnızlıktan sonra Lady Thorn’un yaratıktan oluşan ekibi ile kalenin duvarları ile kalmayacak.

Yeni zindanlar için tanıtım yayınlandı

Elder Scrolls Online Stonethorn’u Tanıttı

Yeni çıkan bu içerik paketi hakkında tanım videosu yayınlandı. Uzun süredir var olan vampir iddiaları, dirilen yaratıklar belki de Skyrim’in, hatta Tamriel’in sonunu getirebilecek kadar ciddi bir tehdit oluşturuyor.

Bu yaratıklar genel olarak bize pek bir şey yapamıyor. ESO Plus üyelerine bu ek paket ücretsiz olarak verilirken, Collector’s Edition alanlara da oyun içinde bazı özel eşyalar veriliyor. Böylece The Elder Scrolls Online’ın hikayesi bir adım daha ilerlemiş oluyor. Bakalım ilgi ve alaka ne düzeyde olacak, hep birlikte göreceğiz.

İçeriğimizin burada sonuna geldik. Buraya tıklayarak resmi sayfasına ulaşabilir, buraya tıklayarak ise ana sayfamıza geri dönüş yapabilirsiniz. Kendinize çok iyi bakın; hoş, esen ve sağlıcakla kalın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın