F1 2018 Tamamen Ücretsiz Oldu

 F1 2018 Tamamen Ücretsiz Oldu
Okunuyor F1 2018 Tamamen Ücretsiz Oldu

Herkese kucak dolusu sevgiler! Formula 1 gibi yarış oyunu sevenler, dikkat! Sizlerin denemek istediği ve seveceği bir oyun ile karşınızdayım ve karşınızda F1 2018! F1 2018 oyunu Humble Bundle’da tamamen ücretsiz hale geldi. F1 2018 oyununu Steam kütüphanenize ekleyin ve sınırsız süreyle kütüphanenizde yer edinsin. Bu harika! F1 2018 Tamamen Ücretsiz Oldu

Bugüne kadar Epic Games, GTA 5’ten başlayarak kaliteli oyunları ücretsiz verme akımını başlatmıştı. Humble Bundle, yeni bir ‘Humble Freebie‘ kampanyasıyla karşımıza çıktı. Humble Bundle’ın ücretsiz oyun kampanyasında yer alan yeni oyun, yarış tutkunlarının limitlerini zorlamalarına izin veren 67 TL değerindeki F1 2018 oyununu ücretsiz hale getirdi.

Esnek Reklam Alanı
 

F1 2018 tamamen ücretsiz oldu!

Yarış oyunlarının zirvesi Formula 1 oyununun serisi ile birlikte birçok oyunsever F1 zevkini en derin bir şekilde yaşayacak. Codemasters tarafından geliştirilmiş olan F1 oyun serisinde yer alan oyun, Formula 1’in 2018 sezonunda bulunan takımları, F1 pilotlarını ve araçlarını barındırmaktadır.

Steam üzerinde tamamen ücretsiz olan oyun F1 2018’i nasıl kütüphanenize ekleyeceğinizi bilmiyorsanız hemen anlatalım.

F1 2018 ücretsiz olarak nasıl alınır?

  • İlk önce bu bağlantıdan Humble Bundle’a giriş yapın veya hesabınız eğer yoksa hesap oluşturmayı unutmayın.
  • Devamında ise bu sayfada bulunan ‘Get the game‘ yazısına tıklayarak oyunu satın alın. (Eğer Humble Bundle hesabınıza Steam bağlı değilse bağlayın.)
  • ‘Order Complete!’ sayfasına giriş yaptıktan sonra ‘Preview Your Email‘ seçeneğine tıklayın.
  • Burada açılmış olan sayfada oyun görselinin altında yer alan ‘Redeem Now‘ seçeneğine tıklayın ve açılan bu sayfada aşağıya inerek ‘Reveal your Steam key‘ seçeneğine basın.
  • Karşınıza çıkan kodu Steam’e elle girin ya da altta yer alan ‘Redeem‘ seçeneğine basarak Steam’e yönlendirilin ve işlemi tamamlayın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın