Google Play Müzik uygulaması kapanacak

 Google Play Müzik uygulaması kapanacak
Okunuyor Google Play Müzik uygulaması kapanacak
86 / 100

Herkese kucak dolusu sevgiler! Bugün birçok kişinin üzüleceği bir haberim var! Evet, başlıkta da gördüğünüz gibi yıllardır kullandığımız efsane uygulama kapanacak. Google’ın efsane programı, binlerce kişi tarafından kullanılsa da Google Play Müzik uygulaması kapanacak. Peki neden ve ne zaman kapanacak? Sizleri pek fazla bekletmeden hemen açıklayalım.

Google Play Müzik uygulaması kapanacak.

Google Play Müzik uygulaması kapanacak
Google Play Müzik uygulaması kapanacak

Uzun zamandır kullanılan Google Play Müzik uygulaması kapanmaya hazırlanıyor. Google Play Müzik uygulaması Ağustos sonları ve Eylül’ün başlarına doğru kapanmaya başlayacak. Google’ın bu tarz adımı ile birlikte birçok kişiyi Youtube Music uygulamasına yönlendirecek. Bununla birlikte hem Youtube Music Premium satışları artacak hem de daha iyi bir arayüz ile kullanıcılara sunulacak.

Esnek Reklam Alanı
 

Youtube Music Premium ile birlikte kullanıcılar daha akıcı ve kolay bir arayüze ulaşacak, bu arayüz ile birlikte çevrimiçi müzik dinleme imkanına da sahip olacak. Yeni uygulama ile birlikte yeni özellikler de eklenecek ve uygulama yakın zamanda popülerliğini daha da arttırması bekleniyor.

Google Play Müzik uygulaması tarihin tozlu raflarına gömülecek, güncel bir uygulama yerini alacak. Birçok kişi tarafından üzüntü ile karşılanan bu olayı kullanıcıların nasıl karşılanacağı bilinmezken Google artık Youtube Music uygulamasına yöneldi. Şimdiden indirmeye başlayabilir ve erkenden geçiş yapabilirsiniz. Youtube Music uygulamasına ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Youtube Music Nedir?

YouTube Müzik, YouTube tarafından geliştirilen bir müzik akışı hizmetidir; kullanıcıların müzik türlerine, çalma listelerine ve önerilere dayalı olarak YouTube’daki şarkılara ve müzik videolarına göz atmalarına olanak tanıyan müzik akışına yönelik hizmet için özel bir arayüz sunar

Google Play Müzik nedir?

Google Play Müzik Android işletim sistemi için Google tarafından işletilen bir müzik akışlı hizmet ve çevrimiçi müzik uygulamasıdır. Google Play hizmetine dahildir. Yıllardır birçok telefonda kurulu olarak gelmekte ve milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır.

Burada haberimizin sonuna geldik. Ana sayfaya en hızlı bir şekilde geri dönmek istersen buraya tıklayabilirsin. Kendinize çok iyi bakın; hoş, esen ve sağlıcakla kalın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın