Hayat Filmi Konusu Nedir, Oyuncuları Kimler?

 Hayat Filmi Konusu Nedir, Oyuncuları Kimler?
Okunuyor Hayat Filmi Konusu Nedir, Oyuncuları Kimler?

Herkese kucak dolusu sevgiler! Bugün sizlerle birlikte Hayat filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? adlı içeriğimiz ile sizlerle birlikteyiz. Jake Gyllenhaal, Ryan Reynolds ve Rebecca Ferguson’un başrolünü üstlendiği gerilim filmi Hayat (Life), birçok kişi tarafından sevilen bir film olmayı sürdürüyor. Ülkemizde 24 Mart 2017’de gösterime giren Hayat (Life) filmi ile ilgili bilinmeyen tüm içeriği bir araya getiriyoruz. Hadi o zaman, başlayalım!

Hayat filmi birçok kez TV ekranlarında izleyici ile buluştu, buluşmaya da devam edeceğini düşünüyoruz. 2017 yılında vizyona giren ABD yapımı Hayat filminin yönetmen koltuğunda Daniel Espinosa oturuyor. Hayat (Life) filminin türü Bilimkurgu ve Gerilim olurken Türkiye’de gösterime girdiği 7 haftada 176.137 seyirciye ulaştı ve toplam 2.394.424,00 TL hasılat elde etmeyi başardı. Peki Hayat filminin oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor?

Esnek Reklam Alanı
 

Hayat filmi konusu nedir, oyuncuları kimler?

Hayat filmi konusu nedir, oyuncuları kimler?
Hayat filmi konusu nedir, oyuncuları kimler?


HAYAT (LİFE) FİLMİ OYUNCU KADROSU

Hayat (Life) filminin oyuncu kadrosunda başta Jake Gyllenhall ve Ryan Reynolds, Rebecca Ferguson, Ariyon Bakare, Hiroyuki Sanada, Olga Dihovichnaya, Hiu Woong-Sin, Camiel Warren Taylor Naoko Mori, Alexandre Nguyen yer alıyor.

HAYAT (LİFE) FİLMİ KONUSU

Uluslararası bir uzay istasyonunda yetkili altı kişi, insanlık tarihine altın imza atacak bir keşfin eşiğindedir. Bu yetkili ekip, Mars’ta ilk kez hayat olduğuna dair bazı ipuçları bulur. Bu yetkili ekip araştırmalarını ilerlettikçe, beklenmedik sonuçlar ortaya çıkar çünkü buldukları bu hayat formu, kimsenin tahmin edemeyeceği kadar zekidir.
Daniel Espinosa’nın yönettiği filmin senaryosunu Rhett Reese ve Paul Wernick kaleme aldı. Oyuncu kadrosunda ise Ryan Reynolds, Jake Gyllenhaal ve Rebecca Ferguson gibi isimlerin yer alıyor.

Bu şahane içeriğin burada sonuna geldik ama üzülme! Buraya tıklayarak ana sayfaya gidebilir, buraya tıklayarak ise Hayat filminin IMDB puanını görebilirsin.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın