Hytale Ne Zaman Piyasaya Çıkacak?

 Hytale Ne Zaman Piyasaya Çıkacak?
Okunuyor Hytale Ne Zaman Piyasaya Çıkacak?
76 / 100

Herkese kucak dolusu sevgiler! Birçok kişinin sorduğu Hytale ne zaman piyasaya çıkacak? sorusunu sizler için cevapladık. Sizi fazla bekletmeden içeriğimize geçelim!

Hytale nedir?

Oyunda tek ve çok oyunculu olmak üzere iki tür mod bulunmaktadır. Minecraft oyununa benzerliği ile dikkat çeken Hytale, grafikleri ile oyuncuların gönlünde taht oluşturdu. İçerik üreticilerine de önem veren Hytale, oyuncuların kaynak kodları yazmalarına olanak sağlayacak.

Esnek Reklam Alanı
 

Hytale, geniş haritası ve kalitesi ile piyasaya bomba gibi düşmeye hazırlanıyor. Birkaç ay önce bildiğiniz gibi Riot Games, Hypixel Studio’u satın almış ve ortak çalışma yürütmüştü. Riot Games gibi bir firmadan kötü oyun çıkacağını düşünmek bile saçma geliyor. Oyunun yapımı Hypixel Studios tarafından yapılsa da geliştirme kısmına Riot Games bakacak.

Hytale ne zaman piyasaya sürülecek, çıkacak?

Hypixel Studios Inc. ve Riot Games tarafından yapılan Hytale oyununu piyasaya sürmek için 2021 yılını bekliyor. Hytale, resmi bir açıklama yapmazken 2021 yılının şubat ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Resmi bir açıklama olmasa da genel olarak bu tarz iddialar bulunuyor. Korona virüs sebebiyle piyasaya sürülme tarihi uzayacak mı hep birlikte göreceğiz. Hytale, en kısa sürede açılmayı hedeflerken oyuncular da oyunun açılmasını dört gözle bekliyor.

İçeriğimizin burada sonuna geldik ama üzülme! Buraya tıklayarak ana sayfamıza dönebilir, buraya tıklayarak ise Hytale’in resmi sitesine ulaşabilirsiniz. Kendinize çok iyi bakın; hoş, esen ve sağlıcakla kalın!

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın