Resident Evil Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

 Resident Evil Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?
Okunuyor Resident Evil Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix’ten büyük bir adım! Türkiye başta olmak üzere dünyada ismini sıklıkla duyuran Capcom’un ünlü oyunu Resident Evil’in dizisi çıkıyor Netflixte yayınlanacak. PS5 etkinliği ile birlikte oldukça ilgi gören Resident Evil, fragman ve sızıntı bilgiler ile gündemde kalmaya devam etti. Herkesin aklında da tek soru: Resident Evil Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Baş karakter olan Chris Redfield hakkında da birçok soru işareti bıraktı. RE Village; PC, PS5 ve XBOX serisi için 2021 tarihinde piyasaya sürülmeyi bekleniyor. Resident Evil 4 Remake ise çıkış tarihi 2022 tarihi olarak düşünülüyor.

Esnek Reklam Alanı
 
Resident Evil Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?
Resident Evil Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Resident Evil Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Resident Evil Dizisi çıkış tarihi belli olmazken Netflix’in ilerleyen günlerde açıklama yaptığı taktirde buradan görebileceksiniz. Resident Evil dizisinin ilk sezonu, 1’er saatlik 8 bölümden oluşması bekleniyor. Resident Evil oyunu ile bu kadar konuşulurken Netflix sürpriz bir adım attı ve RE’nin dizi olacağı açıklandı.

Netflix’in yeni yayınlayacağı dizi Resident Evil’in bir numaralı ismi Andrew Dabb, konu ile ilgili açıklama yaparak tüm zamanlarda en sevdiği oyun olduğunu söylüyor. Oyunun hikayesinin harika olduğunu belirten Andrew DABB, bu hikayeyi dünya çapına Netflix aracılığı ile kullanıcıların beğenisine sunacaklarını söylüyor. Bu durumdan da çok mutlu olduğunu ifade ederken bir yandan çok sayıda yeni hayranı olacağını diğer yandan da Resident Evil’i oyundan bilen kişilerin bu diziye hayran olacaklarını dile getiriyor.

Netflix yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre Resident Evil dizisi iki farklı zamanda geçecek. Bu zaman diliminin bir tanesinde ergenlik döneminde New Raccoon City’ye yerleşen genç Jage ve Billie Wesker’i izleyeceğiz. Çocukların yerleştirdiği bu yerin aslında çok farklı bir yer olduğunu, sırlarını ve içerdiklerini, babalarının ise dünyayı yok edebilecek sırlar gizlediğini öğrenecekler.

Bu efsanevi hikaye ile birlikte ikinci zaman dilimine geçelim. Bu ikinci zaman diliminde Jade’in 30 yaşındaki halini izleyeceğiz. İlk zaman dilimine göre 10 yıl sonra geçecek ikinci dilimde 15 milyon insan kalacak ve bu insanların karşısında 6 milyar civarında “T” virüsü ile enfekte olmuş canavalar ile başa çıkma mücadelesini izleyeceğiz. Jade ise yaratıklarla mücadele etmeye çalışan insanlardan bir tanesi olacak.

Bu içeriğimizin burada sonuna geldik ama üzülme! Buraya tıklayarak ana sayfaya gidebilir, buraya tıklayarak ise forumumuza gidebilirsiniz. Kendinize çok iyi bakın; hoş, esen ve sağlıcakla kalın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın