Ride 4 Xbox 5 ve PS5 platformuna gelecek

 Ride 4 Xbox 5 ve PS5 platformuna gelecek
Okunuyor Ride 4 Xbox 5 ve PS5 platformuna gelecek
87 / 100

Milestone tarafından geliştirilen motor yarışı oyunu Ride 4 yeni fragman yayınladı. Motor tutkunlarının sevilen motor yarışı oyunu Ride 4 yeni bir fragman yayınladı. Oyunun PlayStation 5 için de çıkış yapacağı ve yeni nesil konsol için çıkış yapan ilk yarış oyunlarından bir tanesi olacağı ifade edildi. Ride 4 Xbox 5 ve PS5 platformuna gelecek

Sony, Xbox Series X’teki Forza serisiyle Microsoft’un yaptığı gibi, bir Gran Turismo oyununun PS5’e geleceğini doğruladı , ancak daha az tekerlekle yarışmak istiyorsanız, Milestone size yardımcı olacaktır. Ride 4 , mevcut nesil ve PC sürümlerinin yanı sıra Xbox Series X ve PS5 için gelecek yılın başlarında geliyor ve yeni konsollardan tam olarak yararlanacak.

Esnek Reklam Alanı
 

Ride 4 Xbox 5 ve PS5 platformuna gelecek, yeni fragman yayımlandı

Ride 4 Xbox 5 ve PS5 platformuna gelecek
Ride 4 Xbox 5 ve PS5 platformuna gelecek

21 Ocak 2021’de Xbox Series X ve PS5 için piyasaya çıkan Ride 4, her iki platformda da ücretsiz yükseltmeleri destekliyor. PS4 sahiplerinin oyunun PS5 sürümünü indirmek için 30 Nisan’a kadar süreleri varken, Xbox One oyuncuları sınırsız bir süre için ücretsiz Xbox Series X yükseltmesini alabilirler. 

Her ikisi de saniyede 60 kare oynanış ve 4K çözünürlüğe sahip olacak, ancak PS5 sürümü daha benzersiz özelliklere sahip olabilir gibi görünüyor. Sokak koşullarına bağlı olarak titreşimler vermek için DualSense denetleyiciyi kullanacak ve bisikletinizdeki gaz ve frenler için tetiklerde direnç elde edeceksiniz.

Her iki yeni nesil konsolda, her yarışta yarışan 20 sürücü yer alıyor ve Ride 4, Yamaha Motor ve Bridgestone donanımlarına sahip olacak.

Ride 4’ün Xbox One, PS4 ve PC sürümleri için ön siparişler artık mevcut ve ekstra bisikletler, etkinlikler ve başarılar elde edeceksiniz. Steam’de ayrıca oyunu ön sipariş ederseniz %10 indirim alırsınız. Mevcut nesil sürümlerde satın aldığınız herhangi bir DLC, satın almayı seçmeniz durumunda sonraki nesil sürümlere uygulanacaktır.

Burada içeriğimizin sonuna geldik ama üzülme. Buraya tıklayarak ana sayfaya gidebilir, buraya tıklayarak ise oyunun Steam sayfasına gidebilirsiniz. Kendinize çok iyi bakın; hoş, esen ve sağlıcakla kalın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın