Sabotaj oyunu nasıl indirilir, kurulur ve yüklenir?

 Sabotaj oyunu nasıl indirilir, kurulur ve yüklenir?
Okunuyor Sabotaj oyunu nasıl indirilir, kurulur ve yüklenir?
84 / 100

Herkese kucak dolusu sevgiler! Birçok kişinin bildiği üzere oyun birkaç ay önce Tactic Force’in ismi değişerek Sabotaj olmuştu. Birçok haber sitesinde olmayan Sabotaj oyunu hakkında genel bilgiler vererek oyunu nasıl indirebileceğinizi, kurabileceğinizi ve yükleyebileceğinizi tek tek anlatacağız. Bugünün konusu Sabotaj oyunu nasıl indirilir, kurulur ve yüklenir? Evet, sizi pek fazla bekletmeden içeriğimize başlayalım.

Sabotaj oyunu nasıl indirilir?

Sabotaj oyununu indirebilmek için tarayıcınız ile resmi web sitesine girmeniz gerekmektedir. Buraya tıklayarak Sabotaj oyununun resmi web sitesine girebilirsiniz. Evet, siteye giriş yaptığınızda önünüze “HEMEN KAYIT OL” ve “HEMEN İNDİR” adında 2 adet buton çıkacak. “HEMEN İNDİR” butonuna tıklayarak oyunun .exe dosyasını hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Esnek Reklam Alanı
 

Sabotaj oyunu nasıl kurulur?

HEMEN İNDİR” butonuna tıkladığınızda .exe dosyası inecek, o dosyanın inmesini bekleyin. Dosya indiğinde çift tıklayarak yönergelerini takip edin ve kolayca kurulumunu yapın. Kurulum bitene kadar da yanınızda çay ve kahve bulundurun. Çaycı Hüseyin ağabeyimiz, seni de unutmadık.

Sabotaj oyunu nasıl yüklenir?

Evet, kurulumunuz bitti ve oyununuz yükleme ekranına gelecek. Burada da belli güncellemelere bağlı olarak ek bir yükleme yapabilirsiniz. Bu kısmında da yüklemenizi geçtiğinizde kısaca yüklediğinizde oyun açılacak! Evet, oyununuz açıldı!

Konumuzun burada sonuna geldik ama üzülme! Buraya tıklayarak ana sayfamıza geri dönebilir ve diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz. Kendinize çok iyi bakın; hoş, esen ve sağlıcakla kalın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın