The Forest Sistem Gereksinimleri neler?

 The Forest Sistem Gereksinimleri neler?
Okunuyor The Forest Sistem Gereksinimleri neler?
85 / 100

Herkese kucak dolusu sevgiler! Birçok kişinin oynadığı hayatta kalma oyunu hakkında birkaç bilgi vereceğiz. Bugünün sizlere anlatacağımız başlık ise: The Forest sistem gereksinimleri neler?

The Forest, birçok kişi tarafından tercih edilen, şahsi olarak benim de sevdiğim bir hayatta kalma oyunu. Bindiğiniz uçak bir kazaya uğruyor ve kazası sonrası ormanda hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Bu oyunu bilgisayarınızda oynayabilmeniz için belirli bir sistem gereksinimi olması gerekiyor. Evet, sizler için yazdığımız bu makalede The Forest sistem gereksinimleri hakkında detaylı bilgiyi bu yazıda bulabilirsiniz.

Esnek Reklam Alanı
 
The Forest Sistem Gereksinimleri neler?
The Forest Sistem Gereksinimleri neler?

The Forest sistem gereksinimleri neler?

The Forest, heyecan ve bol aksiyon barındıran; hikayesi ile birlikte diğer oyunlardan ayrılarak, oyuncuları kendine bağlayan efsane bir oyun. Koskocaman bir orman ile karşı karşıya kalacağınız bu oyunda survivor tarzı bir yaşam savaşı veriyorsunuz. Kısaca survivor oluyorsunuz. Arkadaşlarınızla grubunuzu oluşturarak çevrimiçi bir şekilde oynayabilir, yamyamlara ve canavarlara karşı savaşabilir ve onlara gücünüzü gösterebilirsiniz.

Bindiğiniz uçağın kaza yapması ile birlikte büyük bir ormana düşüyorsunuz. Hayatta kalabilmek için her şeyi göze alıyor; kendi yemeğinizi bulup, barınak inşa ediyorsunuz. Bu dünyada sadece siz değil; birçok yamyam ve canlılar da olacak. Bu yamyamlardan ve canlılardan kendinizi koruyorsunuz. Oyunda size rehberlik yapabilecek bir survival kitabınız bulunuyor. Hayatta kalabilmek için yapabileceğiniz birçok öge var; barınak, araç-gereç ve totemler size yardımcı olacak. Üşüdüğünüz zaman da ateş yakmayı unutmayın.

Çevrede bulunan araçları kullanarak, kendinize barınak yapacak; yamyamlardan kendinizi koruyacaksınız. Düştüğünüz yerde uçağın arkasında ilaç, yemek ve balta var. Hayatta kalabilmeniz için bu araçlar çok önemlidir. Bunları mutlaka almalı ve almayı unutmamalısınız.

The Forest sistem gereksinimleri neler, minimum sistem gereksinimleri?

 Hayatta kalma oyunlarının başında gelen The Forest oyununu bilgisayarınızda oynayabilmeniz için minimum (en düşük) Windows 7 işletim sistemine ve Intel Dual-Core 2.4 GHz işlemci gerekiyor. İşlemcilerle birlikte 4 GB ram, 5 GB sabit disk alanı ve NVIDIA GeForce 8800GT ekran kartına ihtiyacınız olacak.

The Forest oyununu daha hızlı ve donma yaşamadan oynamak istiyorsanız en az Windows 7 ve üstü işlemci, 4 çekirdek ve üstü işlemci tavsiye ediliyor. En az 4 GB ram, 5 GB sabit disk alanı ve NVIDIA GeForce GTX 560 ekran kartı da sistem gereksinimleri arasında.

İçeriğimizin burada sonuna geldik ama üzülme! The Forest oyununun resmi Steam sayfasına buradan, ana sayfamıza ise buradan ulaşabilirsiniz. Kendinize çok iyi bakın; hoş, esen ve sağlıcakla kalın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın